Logo de la Diputació de Castelló Logo de Archivo

Contacte

DIPUTADA DELEGADA

Ruth Sanz Monroig - rsanz@dipcas.es

cap del servei

Mª Jesús Gimeno Sanfeliu - mjgimeno@dipcas.es - 964359444

ARXIU I GESTIÓ DOCUMENTAL (NOVES DependÈnciEs - 2a planta)

Tècnic
Javier Saura Gargallo - jsaura@dipcas.es - 964359674
Administració
Cristina Marín Díaz - archivo@dipcas.es - 964359704
Sala i Depòsit
Ana Tejedo Aznar - atejedo@dipcas.es - 964359676
Rosa Osuna López - rosuna@dipcas.es - 964359550
Enquadernació
Pilar Babiloni - pbabiloni@dipcas.es - 964359356

PUBLICACIONS (NOVES DependÈnciEs - planta baixa)

Cap de negociat fons editorial
Javier Sanmillán Murria - jsanmillan@dipcas.es - 964359446
Administració
Mónica Espada Castro - publicaciones@dipcas.es - 964359443
Editorial
José Luis Recatalá Melchor - jrecatala@dipcas.es - 964359448
Magatzem
Basilio Alegre Cardosa - balegre@dipcas.es - 964359961

MEDIATECA (NOVES DependÈnciEs - planta baixa)

Nati Gargallo Edo - mediateca@dipcas.es - 964359445

BIBLIOBÚS

Valentín Salvador Calvo - bibliobus@dipcas.es - 964245847
José Fco. Pallarés Ferreres - bibliobus@dipcas.es - 964359396

Tlfno. Móvil - 606399901


Adreça: Av. Vall d'Uixó 25 - 12004,

Castelló de la Plana